HENRYK II

Ośrodek Henryk II położony jest w pobliżu centrum malowniczej miejscowości uzdrowiskowej. Jedyne takie miejsce połączone z ośrodkiem narciarskim, regionalną kuchnią i zapleczem rozrywkowym nie dalej jak 600 m od deptaku.

W ośrodku wypoczynkowym znajdują się 23 pokoje,  które są w stanie pomieścić 67osób. Przytulnie urządzone, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją i dostępem do Internetu, sprzyjają rodzinnemu wypoczynkowi.

Przepiękny widok panoramy Krynicy Zdroju podziwiać można z windy widokowej zlokalizowanej w naszym ośrodku.

Kompleks narciarski znajduje się na zboczu Góry Krzyżowej. Jest na bieżąco modernizowany i przystosowywany do potrzeb odwiedzających nas Gości. W sezonie 2014/2015 uruchomiliśmy nowa kolej krzesełkowa. To doskonałe miejsce do połączenia pobytu rodzinnego z białym szaleństwem.

Tuż przy stoku znajduje się gospoda, w której skosztować można prawdziwych regionalnych potraw, a wieczorem w pubie cofnąć się w czasie do wybranej epoki muzycznej i zasmakować wyjątkowych trunków.

Pobyt w naszym ośrodku dostarcza wielu atrakcji, które znaleźć można na wyciagnięcie ręki. Dysponujemy  zadaszonym miejscem do grillowania, przechowalnią sprzętu narciarskiego i tarasem. 

Niedaleko ośrodka (400m) znajduje się całoroczne lodowisko. Ośrodek zlokalizowany jest w pięknej okolicy, stwarzającej świetne warunki do wyciszenia się i pełnego odpoczynku w górskim klimacie. Jest też idealną bazą wypadową dla górskich wycieczek rodzinnych, czy zorganizowanych grup młodzieżowych.